3 Boyutlu Şeffaf Epoksi Kaplama

3 Boyutlu Şeffaf Epoksi Kaplama Nedir?

Beğenilerinize göre seçmiş olduğunuz 3 boyutlu görselin özel olarak hazırlanan bir malzeme yardımı ile istenilen zemine işlenmesi olayına 3 boyutlu şeffaf epoksi kaplama adı verilmektedir. Bulunduğunuz ortamlara ayrıcalıklı güzellikler katacak olan bu işlem günümüz teknolojileri yardımı ile kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Kullanılan malzemeler görselin canlı ve rengini uzun süre korumasında etkilidir. Dikkat çekmek ve muhteşem bir atmosfer yaratmak isteyenlerin yer kaplamalarında en çok tercih ettikleri yöntemler arasında gelmektedir.

Kişiye özel tasarımların da yere işlenmesini mümkün kılan bu teknoloji kişiselleştirmek istediğiniz alanlar içinde ideal bir seçim olacaktır. Özellikle büyük ve geniş alanlarda mükemmel hissiyatlar uyandıran 3 boyut teknolojisi küçük ve dar alanlarında boyut kazandırılarak daha ferah ve geniş görünmesinde etkili bir yöntem olmaktadır.

3 Boyutlu Şeffaf Epoksi Kaplama Nasıl Uygulanır?

Epoksi zemin kaplamaları profesyonel ve alanında usta kişiler tarafından uygulanmalıdır. En iyi sonuçlar için profesyonellik olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Uygulama esnasında uyulması gereken pek çok ayrıntı bulunmaktadır. Uygulamaya geçmeden önce, yaptırmak istediğiniz resmi tüm detayları düşünerek seçmeli ve en iyi kararı verdiğinizden emin olmalısınız. Bu konuda sizlere yardımcı olacak olan bir iç mimardan fikirlerini alabilirsiniz.

İlk dikkat edilmesi gereken konu uygulamanın tüm aşamaları arasında 25C derece sıcaklığa ve aşamalar arasında en az 12 saat zaman farkının bulunmasına dikkat etmek olacaktır. Bu sıcaklık ve zaman dilimi uygulamanın sağlıklı bir biçimde sonlandırılması için olmazsa olmaz kural olarak kabul edilebilir. Uygulamanızı uzun yıllar ve sorunsuz bir biçimde kullanmak istiyorsanız bu kriterlere mutlaka uymanız gerekmektedir.

Uygulama yapılacak alan tamamen temizlendikten sonra beton yüzey astarlanır. 3 boyutlu şeffaf epoksi kaplama için yüzeye kuvvetli bir yapıştırıcı uygulanır, yapıştırıcı sonrasında seçmiş olduğunuz epoksi kaplama dikkatlice yüzeye yerleştirilir ve son aşamada kaplama üzerine 3D crystal şeffaf uygulama yapılarak işlem sonlandırılır.

3 Boyutlu Şeffaf Epoksi Kaplamanın Genel Özellikleri Nelerdir?

Bu kaplama türünün genel özellikleri arasında hijyen için en ideal malzeme olması başta gelmektedir. Kolay temizlenebilir özelliği ile uzun yıllar gönül rahatlığı içerisinde kullanabileceğiniz bu ürün sağlıklı malzemelerden üretildiği için sağlık açısından hiçbir sıkıntıya sebebiyet vermez.

Estetik görünümü ile kişileri etkileyebileceğiniz bu ürün ortamların atmosferini değiştirmek için en ideal ürün olarak tasarlanmıştır. 3 boyutlu şeffaf epoksi kaplama uygulanan alanlar daha ferah ve geniş olması ile hatırlanırlar.

3 Boyutlu Şeffaf Epoksi Kaplamanın Kullanım Alanları Nelerdir?

İşyerinize gelen misafir ve müşterilerinizi şirketinizin logosu ile karşılamak istemiz misiniz? Ortamlara hijyenik hissi veren ve yapıldığı ortamı tamamıyla değiştiren bu uygulama; ev, ofis, kreş, hastane, restoran, havuz ve oteller gibi pek çok yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Anti bakteriyel sağlık malzemeleri ile geliştirilmiş 3 boyutlu şeffaf epoksi kaplama kullanarak ortamlarınızı ferahlatmanın ve iş yaptığınız kişiler üzerinde etkili bir izlenim bırakmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Uygulama Resimleri

The gallery was not found!

Son Projelerimiz

Küçük Çamlıca Mah. Üç Pınarlar Cad. Yanık Sk. No:4/2 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Sat: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.
Open chat