Kauçuk Rulo Halı Zemin Kaplama

Kauçuk Rulo Halı Zemin Kaplama Nedir?

Teknolojinin ilerlemesine istinaden insanların yaşamına giren farklı farklı ürünler var ve bu ürünler insanların yaşamını ciddi oranda kolaylaştırıyor. Nitekim kaplama malzemeleri de onların başında geliyor. Çok değişik kaplama malzemeleri bulunuyor. Rulo zemin kaplamaları da bunların başında geliyor. Tam adı rulo halı zemin kaplama olan bu kaplama türleri kauçuk granül malzemesinin poliüretan bağlayıcılarla harmanlanıp yüksek basınç altında prenslenmesi ile elde edilmekte olan özel bir zemin kaplama malzemesidir.  Günümüzde başta inşaat sektörü olmak üzere çok geniş bir kullanım alanı doğa dostu son derece özel bir kaplama türüdür. İnce halı tarzında bir görünümleri vardır.

Kauçuk Rulo Halı Zemin Kaplama Nasıl Uygulanır?

Rulo halı zemin kaplama da elde edilen kütüklerin özel ebatlama makinelerinde kullanılacağı alana göre değişik kalınlıklarda üretilir. Böylesi bir malzeme üretildikten sonra kullanılacağı alan temizlendikten ve kullanılacak miktar belirlendikten sonra özel bir biçimde herhangi bir pot kalmayacak biçimde özel cihazlar ile kaplama uygulaması alanında uzman ve eğitimli kişiler tarafından gerçekleşir. Elbette ki rulo halı zemin kaplamaların kendine özgü özellikleri bulunduğu biliniyor. Dolayısıyla bu tür uygulamaların nitelikli bir şekilde hayata geçirilmesi için mutlaka profesyonel düzeyde bir hizmet alınması şart oluyor. Özellikle rulo halı zemin kaplamasının etkili bir şekilde hizmet sunması için belirli standartlara da sahip olması şarttır.

Kauçuk Rulo Halı Zemin Kaplamanın Genel Özellikleri Nedir?

Üstte verilen bilgilerden sonra rulo halı zemin kaplama malzemesinin genel özellikleri için de şunlar söylenebilir. Yüzde yüz geri dönüşümü olan çevre dostu bir zemin kaplamasıdır. İnşaat sektörünün vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Katlar arası ses yalıtımı sağlar. Isı yalıtım özelliği vardır.  Yeşil bir üründür. Darbe emici özelliği vardır. Farklı renk seçenekleri yer alır. İlgili standartlara göre üretilir.  Fiyatları üretici markasına, kullanım miktarına ve kalınlığına göre değişiklik arz eder. Garantili olan malzemelerdir. Yüksek performanslı bir zemin kaplama olarak karşımıza çıkan rulo halı zemin kaplama, tam anlamıyla nitelikli bir zemin kaplama türü olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür zemin kaplamaların etkili bir şekilde hizmet sunuyor olması, kullanım alanlarının da her geçen gün genişlemesini mümkün kılıyor.

Rulo Halı Zemin Kaplamanın Kullanım Alanları Nedir?

Rulo halı zemin kaplama başlıca kullanım alanları şunlardır: Atış poligonları, ses yalıtımı yapmak için şap altında ve duvar içinde, açık ve kapalı olan spor salonlarında, sinema salonlarında, stüdyolarda akustik ses yalıtımı yapmak için poliüretan zemin kaplama altında, akrilik zemin kaplama altında ve ısı yalıtımı gerektiren alanlarda kullanılır. Kullanım alanı da giderek genişlemektedir. Bu sayede günümüz koşullarında rulo halı zemin kaplamalarla günlük hayatımıza sıklıkla karşılaşmak da mümkün olmaktadır.

Siz de böylesi üstün özellikleri olan ürünü alarak gereksinim duyduğunuz tüm alanlarda kullanabilirsiniz.

Uygulama Resimleri

The gallery was not found!

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Sat: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.