Yürüyüş Yolu SBR Kauçuk Zemin Kaplama

Yürüyüş Yolu SBR Kauçuk Zemin Kaplama

SBR kauçuk zemin kaplaması, pigmentler ve PU bağlayıcıların birleşiminden oluşmaktadır. Kullanım aşamasında, SBR granülleri hamur haline getirilip mala veya fnisher yardımıyla beton zeminlere uygulanır. Uygulama yapılacak olan yüzeyin zeminin düz olması gerekmektedir. SBR kauçuk zemin uygulamalarında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, uygulama yapılacak olan yüzeyin zeminin beton olmasıdır. Toprak zeminlerde uygulanması mümkün olmamaktadır.

Yürüyüş yolu SBR kauçuk zemin kaplama, yüzeylere istenilen kalınlıkta uygulanabilmektedir. Uygulama yapılacak olan zeminlerdeki kusurlu yerleri ve kot farklarını kapatmada en etkili olan zemin kaplama türüdür. SBR kauçuk zemin kaplamaları esnek ve su geçirmez bir yapıya sahiptir, bu nedenle kullanım ömrü çok uzundur. Diğer zemin kaplamalarına göre daha dayanıklıdır.

Yürüyüş yolu SBR kauçuk zemin kaplamaları

UV ışıklarına dayanıklı yapısı vardır, dış hava koşullarına uygundur. Yağmur sularını geçirmez, olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır, kaplanan yürüyüş yollarını suya karşı korur.  Yürüyüş yolu SBR kauçuk zemin kaplamaları, aynı zamanda birçok alanda uygulanabilmektedir. Spor sahaları, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları, bisiklet yolları en sıklıkla kullanıldığı yerlerdir. İç ve dış mekânlar için kullanımı uygundur. İç mekân kullanımlarında ses yalıtımı özelliğine sahiptir. Kilitli kauçuk, altıgen kauçuk, karo kauçuk gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Diğer zemin kaplamaları içinde en iyisi olan yürüyüş yolu SBR kauçuk zemin kaplamaları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için +90 216 650 83 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Uygulama Resimleri

The gallery was not found!

Son Projelerimiz

Küçük Çamlıca Mah. Üç Pınarlar Cad. Yanık Sk. No:4/2 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Sat: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.
Open chat