Fabrika / Endüstriyel Yalıtımı Polyurea Zemin Kaplama

Fabrika/Endüstriyel Yalıtımı Polyurea Zemin Kaplama Nedir?

Son zamanlarda özellikle fabrika ve endüstriyel alanlarda karşılaştığımız zemin kaplamalar arasında yer alan polyurea Zemin Kaplama, profesyonel çözümler sunuyor. Fabrika/endüstriyel yalıtımı polyurea zemin kaplama nedir? Zeminlerin darbelere ve aşınmalara karşı danım gücünü arttıran bir yalılım kaplana türüne polyurea zemin kaplama denir. Özelikle endüstriyel alanlarda sıklıkla karşılaşılan bu türden zemin kaplamaların nitelikli bir zemin kaplamalar olduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır. Su geçirmez bir yapıya sahip olması ve anti bakteriyel bir özelliğe sahip olması polyurea zemin kaplamalarının sıklıklar tercih edilmesini mümkün kılar. İçeriğinde yüksek bir teknoloji barındırıyor olması bu tür zemin kaplamalara da olan ilgiyi her geçen gün arttırmaktadır.

Fabrika/Endüstriyel Yalıtımı Polyurea Zemin Kaplama Nasıl Uygulanır?

Zemin yalıtımına mükemmel çözümler sunan polyurea zemin kaplamaların uygulanması için profesyonel düzeyde yeterliliği olan bir ekip şarttır. Elbette ki bu tür kaplamaların uygulanması öncesinde ilk önce zeminin etkili bir şekilde etüt edilmesi şarttır. Bununla birlikte zeminin kaplamaya hazır hale getirilmesi de şarttır. Kaplama yapılacak olan yüzeyde herhangi bir kir ya da toz izinin bulunması beraberinde önemli sorunları da getirecektir. Bundan dolayı uygulamanın yapılacağı zeminin temiz olması da şarttır. Kendine özgü içeriği bulunan fabrika/endüstriyel yalıtımı polyurea zemin kaplama püskürtme yöntemiyle uygulanan bir özelliğe sahiptir. Püskürtme işleminden yaklaşık olarak 8 – 9 saniye sonrasında kuruyan ve katı bir hale gelen bu uygulama, oldukça başarılı sonuçları ortaya koymaktadır.

Fabrika/Endüstriyel Yalıtımı Polyurea Zemin Kaplamanın Özellikleri Nelerdir?

Son derece favori bir yalıtım kaplaması olarak karşımıza çıkan fabrika/endüstriyel yalıtımı polyurea zemin kaplama, nitelikli bir uygulama alanı bulunan bir kaplama türüdür. Bu tür zemin kaplamanın özelliklerini ise aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olmaktadır:

  • Zeminleri aşınmalara karşı güçlü kılar
  • Son derece ileri teknoloji barındıran bir kaplamadır
  • Anti bakteriyel bir özelliğe sahip olan bir zemin kaplamadır
  • Kurşun geçirmezlik konusunda iddialı olan bir yalıtım kaplamadır
  • Su geçirmezlik konusunda başarılı olan bir yalıtım kaplaması uygulamasıdır

Fabrika / Endüstriyel Yalıtımı Polyurea Zemin Kaplamanın Kullanım Alanları Nelerdir?

Geniş bir yelpazeden oluşan kullanım alanı bulunan fabrika/endüstriyel yalıtımı polyurea zemin kaplama, çok sayıda farklı alanlarda kullanım özelliğine sahiptir. Yeni nesil zemin kaplaması olarak karşımıza çıkan polyurea zemin kaplamanın kullanım alanları aşağıdaki gibidir:

  • Havuzlar
  • Fabrikalar
  • Çatı izolasyonu
  • Teras izolasyonu
  • Endüstriyel alanlar

Elbette ki günümüz koşullarında polyurea zemin kaplamasının kullanım alanlarının her geçen gün itibariyle genişlediğini ifade etmek mümkün olmaktadır. Bu kapsamda polyurea zemin kaplamasının son derece başarılı bir zemin kaplaması olduğunu ifade etmek mümkün olmaktadır.

Profesyonel düzeyde hizmet sunabilme kabiliyetine sahip olan firmamız polyurea zemin kaplamalarında da etkili bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır.

 

Uygulama Resimleri

The gallery was not found!

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Sat: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.