Gemi / Tekne Gövde ve Güverte Zemin Kaplaması

Gemi/Tekne Gövde ve Güverte Zemin Kaplaması Nedir?

Küresel deniz endüstrisinin gemilerde ve teknelerde kullanmış olduğu zemin kaplamaları arasında yer alan epoksi zemin kaplama yöntemleri geliştirilmiş teknolojiler ile gemi/tekne gövde ve güverte zemin kaplaması alanında en iyi yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sıcağa, soğuğa ve suya dayanıklı malzemelerden üretilen bu yöntem ile yük gemileri, yatlar, tekneler ve daha pek çok deniz taşıtı hem görsel anlamda muazzam bir çekiciliğe sahip oluyor, hem de hijyenik bir ortam sağlanmış oluyor. Alanında uzman kişiler tarafından uygulanan bu teknolojiler sayesinde deniz aracının zemini uzun yıllar sağlamlığı ile koruma altına alınabiliyor.

Gemi/Tekne Gövde ve Güverte Zemin Kaplaması Nasıl Uygulanıyor?

Deniz taşıtınız için yer kaplamasına ihtiyaç duymanız halinde en uygun teknolojinin epoksi yer kaplaması olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Bu konuda profesyonel kişiler tarafından uygulanan yer kaplaması deniz aracınızın yıpranmalara karşı direncini arttırırken daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Gemi/tekne gövde ve güverte zemin kaplaması yapılacak alan sudan, kirden ve tozdan arındırılmış olmalıdır.

İlk basamak olarak bunu gerçekleştirmek gerekmektedir. Sonrasında kaplama yapılacak alan zımparalanarak pürüzsüz bir zemin elde edilir. Yüksek yapışma özelliğine sahip ürünler uygulanarak uygulama basamaklarına geçilir. İstenilen kaplama zemine uygulanarak kurumaya bırakılır. Uygulama esnasında hava şartlarını göz önünde bulundurmalı ve uygulamanın her basamağının arasında dikkat edilecek zaman dilimlerine mutlaka uymalısınız.

Gemi/Tekne Gövde ve Güverte Zemin Kaplaması Genel Özellikleri

Deniz taşıtları ister ticari amaçlı kullanılıyor olsun, isterlerse özel amaçlara hizmet ediyor olsunlar güneşten ve sudan oldukça fazla etkilenen araçlar arasında yer alırlar. Güneşin ve suyun vereceği zararları önlemek ve güzel bir görüntü elde etmek için gemi/tekne gövde ve güverte zemin kaplaması işinizi epey kolaylaştıracak bir yöntem olacaktır.

Doğaya ve sağlığa saygılı hiçbir zararlı kimyasal bulundurmayan malzemelerden üretilen zemin kaplama ürünleri; hijyenik ortamlar sağlamanız için oldukça ideal malzemelerdir. Kolay uygulama ve uygun fiyatlarla edinilebilir olması tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Deniz taşıtlarınızda hijyenik ortamlar sağlamak aynı zamanda zeminlerini sıcaktan ve sudan korumak isterseniz bu yöntem sizler için ideal bir yöntem olacaktır.

Gemi/Tekne Gövde ve Güverte Zemin Kaplamasının Kullanım Alanları Nelerdir?

Tüm deniz taşıtlarında kullanılabilecek olan bir teknoloji ile üretilen ürünler, deniz taşıtlarının zeminleri için ideal yapılardır. Kolay uygulama ve az maliyetli olması tercih sebepleri arasında yer alırken arzu edilen tüm deniz araçları için uygundur.

Yazın aşırı sıcaktan, kışın ayazından ve soğuğundan deniz taşıtlarınızın korunması için birebir çözüm olacak bu uygulama sayesinde bulunduğunuz ortamlar şık tasarımlar ile göz alıcı bir güzelliğin de sahibi olacaklardır. Bulunduğunuz ortamlara hijyen sağlarken aynı zamanda estetik dokunuşlarda da bulunmak isterseniz kaplama ürünlerinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Gemi/tekne gövde ve güverte zemin kaplaması için profesyonel bir ekipten yardım alarak sizlerde gemi, yat, tekne ve hatta ticari gemilerinizin bile yerlerini güvenle kaplatabilirsiniz.

Uygulama Resimleri

The gallery was not found!

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Sat: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.