Antibakteriyel & Darbe Emişli & Ses Akustik Zemin Kaplama

Antibakteriyel Darbe Emişli Akustik Zemin Kaplama

Antibakteriyel Zemin Kaplama; Yaşadığımız bütün alanlarda uygulanabilmektedir. Dayanıklı bir yapıda oluşu ve aynı zamanda hijyenik olmasından ötürü günlük hayatta çokça kalabalığa maruz kalan mekânlarda tercih edilir.

Antibakteriyel & Darbe Emişli & Ses Akustik Zemin Kaplama

Akustik Zemin Kaplama; binalardaki ses insanları rahatsız eden sorunlardan bir tanesidir. Bu sesi bertaraf etmek ise akustik zemin kaplamalar ile mümkün kılınmaktadır. Özellikle gürültü kontrolünün önemli olduğu noktalarda mutlaka kullanılması gerekir.

Peki, gürültü kontrolü saplanması gereken alanlar nerelerdir? Gürültü kontrolünün sağlanması gereken alanlar ise; huzurevleri ile okullar ve hastaneler olabilmektedir.

Apartmanlarda da ses akustik zemin kaplamalar tercih edilmektedir. Ses tutma kabiliyeti yüksek olan bu zemin kaplama ile sizlerde daha huzurlu ve sessiz alanlarda yaşamlarınızı sürdürebilirsiniz. Akustik zemin kaplama özellikleri; Ses yalıtım özelliği yüksektir. Esnek ve su geçirmez, yağ tutmaz ve basınca dayanıklıdır. Çok katmanlıdır ve aşınmaya karşı üst katman dolayısı ile mukavemetlidir.

Antibakteriyel Darbe Emişli Ses Akustik zemin kaplama ile sizlerde istediğiniz donanıma sahip bir zemin kaplama edinebileceksiniz.

Gelişen teknolojiler dâhilinde deneyimini sürekli olarak güncelleyen ekip arkadaşlarımız ile uzun zamandır sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Antibakteriyel darbe emişli akustik zemin kaplama ve diğer hizmetlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgiye ulaşmak ve fiyat konusunda net bir bilgi almak istiyor iseniz +90 216 650 83 34 numarasından müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

03 Ağu, 2021

Özel Koç İlkokulu Projesi Tamamlandı

Biten Projeler Projeyi İncele 30 Tem, 2021

Dalyan Club – Çok Amaçlı Saha Yapım Projesi

Biten Projeler Projeyi İncele 28 Tem, 2021

Kalamış Parkı Kaykay ve Basketbol Sahası Yapım Projesi

Biten Projeler Projeyi İncele 27 Tem, 2021

Başakşehir Belediyesi Park Bakım & Onarım İşleri

Devam Eden Projeler Projeyi İncele