Alışveriş Merkezleri Antibakteriyel PVC Zemin Kaplama

Alışveriş Merkezleri Antibakteriyel PVC Zemin Kaplama

Antibakteriyel özelliğe sahip PVC yer döşemeleri yaşam sürdüğümüz hemen her alana uygulanabilmektedir. Alışveriş merkezleri antibakteriyel PVC zemin kaplama aynı zamanda Hijyenik oluşu ve dayanıklılığından ötürü genellikle hastanelerde ve okullarda da tercih edilmektedir.

Alışveriş merkezleri antibakteriyel PVC zemin kaplama en sağlıklı ve ayrıca en kolay temizlenen bir döşeme türüdür. Bu neden ile bu alanlarda homojen kondaktif antistatik antibakteriyel PVC zemin kaplamaları kullanılmaktadır.

Alışveriş merkezleri için tercih edilen bu antibakteriyel zemin döşeme 2mm kalınlığındadır ve renkleri katalog üzerinden seçebilmektesiniz. Oldukça kalabalık olan, günlük ziyaretçi sayısı binleri bulan alışveriş merkezlerinde sağlık koşullarının üst düzeyde olması gerekmektedir.

İnsan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratan maddelerin asla tercih edilmediği bu zemin kaplama ile sizlerde gönül rahatlığı içinde rutinlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay temizlenebiliyor olması ve antibakteriyel olması kullanıcıları en rahat ettiren özelliklerindendir.

Alışveriş Merkezleri Antibakteriyel PVC Zemin Kaplama Çeşitleri Nelerdir?

Alışveriş merkezleri antibakteriyel PVC zemin kaplama çeşitleri; heterojen PVC yer kaplama, homojen PVC yer döşemesi, spor PVC kaplama, antistatik PVC yer döşemesi, akustik PVC yer döşemesi olmak üzere çeşitleri vardır.

Antibakteriyel PVC zemin kaplama ile alakalı aklınıza takılan sorular için lütfen tarafımız ile iletişime geçiniz. Bizlere ulaşmak ve hizmet çeşitliliğimiz ve ürün fiyatlarımız ile alakalı daha detaylı bilgi almak için +90 216 650 83 34 numaralı iletişim kanalımızı kullanabilirsiniz. 

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

03 Ağu, 2021

Özel Koç İlkokulu Projesi Tamamlandı

Biten Projeler Projeyi İncele 30 Tem, 2021

Dalyan Club – Çok Amaçlı Saha Yapım Projesi

Biten Projeler Projeyi İncele 28 Tem, 2021

Kalamış Parkı Kaykay ve Basketbol Sahası Yapım Projesi

Biten Projeler Projeyi İncele 27 Tem, 2021

Başakşehir Belediyesi Park Bakım & Onarım İşleri

Devam Eden Projeler Projeyi İncele