Hastane Antibakteriyel PVC Zemin Kaplama

Hastane Antibakteriyel PVC Zemin Kaplama

PVC yer kaplamaları, hastane yer döşemeleri olarak ta bilinmektedir. Hastane antibakteriyel PVC zemin kaplama modelleri en uzun ömürlü yer döşemeleri olmalarının yanı sıra temizlik ve bakım konusunda da kolaylık sağlamaktadır. Bu neden ile hastanelerde ve koridorlarda, yoğun bakım odalarında, ameliyathanelerde ve bu gibi yerlerde antistatik bakteriyel PVC yer döşemesi kullanılır.

Hastane antibakteriyel pvc zemin kaplama malzemelerinde, PVC zemin kaplama üretim teknikleri gereği, en üst yüzeyde film tabakası olarak isimlendirilen kalınlıkta özel tekniklerle emdirilmiş PUR tabaka ya da cila bulunmaktadır. Zemin kaplama renkleri ise katalog üzerinden, duvar renklerine uygun olarak seçilmektedir.

Sağlık koşullarının en üst seviyede olmasının gerektiği hastane gibi bölgelerde, insan sağlığına en uygun malzemeler tercih edilmelidir. Her gün on binlerce kişinin uğradığı hastanelerde yer döşemesi için seçilen zeminin malzemesinin antibakteriyel olması hayli önemlidir. 

Hastane Antibakteriyel PVC Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Antibakteriyel PVC zemin kaplama hastanelerdeki odalarda, ameliyathane ile yoğun bakım odalarında tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra alışveriş merkezleri de yoğun kalabalık olduğundan ötürü antibakteriyel zemin kaplama tercih edilir.

Hastane antibakteriyel PVC zemin kaplama ve diğer tüm hizmetlerimiz ile alakalı aklınıza takılan tüm soru ve sorunlara ilave fiyatlandırma konusunda da net bir bilgi almak istiyor iseniz +90 216 650 83 34 numarasını kullanarak uzman müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.