Okul / Yurt Binası Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Okul, Yurt Binası Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Okul ve yurt binası hijyenik PVC zemin kaplama, diğer zemin kaplama malzemelerine göre daha büyük avantajlara sahiptir. İnsan yoğunluğunun çok olduğu alanlarda darbelere ve sürtünmeler karşı dayanıklı olan malzeme yapısından dolayı, son yıllarda okul ve yurt binaları zemin döşemelerinde hijyenik PVC zemin kaplaması kullanılması büyük artış göstermiştir.

Okul ve yurt binalarında kullanılan hijyenik PVC zemin kaplamaları antibakteriyel özelliğe sahip olup, okullarda ve yurt binalarında olması gereken sağlıklı ortamların oluşmasına katkıda bulunur. Kullanım süresi boyunca yüzeyindeki aşınmalara rağmen, en iç katmanlarında bile antibakteriyel özelliğini korumaya devam etmektedir. Paslanmaya ve basınca karşı dayanıklıdır.

Rutubetli ortamlarda ve suyla temas durumlarında, döşenen yüzeylerde kabarma veya şişme oluşmaz, suya dayanıklıdır. Gürültü önleyici, sesi absorbe edici özelliklere sahiptir. Bakımı ve temizlemesi oldukça kolaydır. Herhangi özel bir bakım, cila veya parlatma yapmak gerekmez.

Dayanıklı yapısından dolayı kullanım ömrü, diğer zemin döşeme ürünlerine göre çok fazladır. Fiyatları çok ekonomiktir, rulo veya karo halinde satışı bulunmaktadır. Okul ve yurt binalarında kullanılan hijyenik PVC zemin kaplamaları, geniş bir yelpazede renk ve desen çeşitlerine sahiptir.

Bize Ulaşın

Diğer zemin kaplamalarına göre çok daha avantajlı olan, okul ve yurt binası hijyenik PVC zemin kaplamaları hakkında, daha detaylı bilgiye ulaşmak için +90 216 650 83 34 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.