Yürüyüş Yolu Dökme Sentetik Taş Zemin Kaplama

Yürüyüş Yolu Dökme Sentetik Taş Zemin Kaplama Nedir?

Yürüyüş yolları insanlar için önemli bir spor alanı olarak tanımlanmaktadır. Bununla birlikte yürüyüş yollarının estetik bir görümüne sahip olmasını, önemli bir dekorasyon uygulaması olarak tercih edilmesini mümkün kılar. Üstelik yürüyüş yollarının zeminlerinin de belirli bir standarda sahip olması şarttır. Yürüyüş yolu  zemin kaplama sayesinde artık yürüyüş yolları çok daha konforlu bir kullanım özelliğine sahiptir. Yürüyüş yolu dökme sentetik zemin kaplama nedir? Özel bir sentetik reçinenin kullanılmasıyla elde edilen özel bir karışımın zemine uygulamasına dökme sentetik taş zemin kaplama denir. Doğal agregalı karışım ya da sentetik reçineli agregalı kaplamanın kendine has özel bir uygulama prensibi bulunmaktadır.  Bundan dolayı bu tür zemin kaplamalarının uygulamasını mutlaka profesyonel düzeyde hizmet sunan firmalar üstlenmek durumundadır.

Yürüyüş Yolu Dökme Sentetik Taş Zemin Kaplama Nasıl Uygulanır?

Kendine özgü bir uygulama özelliğine sahip olan yürüyüş yolu  nitelikli bir zemin kaplama olarak ön plana çıkmaktadır. Söz konusu uygulamanın nitelikli bir şekilde hizmet sunması için öncelikli olarak zeminin uygulama için hazır hale getirilmesi şarttır. Bu uygulama öncelikli olarak belirli standartlara uygun bir şekilde karıştırılmalıdır. Sonrasında ise ürünün zemine kaplanması gerekmektedir. Bu aşamadan sonra ise artık bu ürünün sıkıştırılarak iyice zemine yerleştirilmesi sağlanmalıdır. Burada dikkat edilecek en temel husus, bu uygulamanda önce zeminde kir ve tozun bulunmamasıdır.

Yürüyüş Yolu Dökme Sentetik Taş Zemin Kaplamanın Özellikleri Nelerdir?

Dış koşullara karşı dayanım gücü yüksek olan yürüyüş yolu, çok geniş bir yelpazede kullanım özelliğine sahiptir. Bu durum söz konusu zemin kaplamaya olan ilgiyi de arttırmaktadır. Bu doğrultuda sentetik taş zemin kaplamanın özelliklerini aşağıdaki gibi sıralanması da mümkün olmaktadır:

  • Açık ve kapalı alanlara başarılı bir şekilde uygulanabilir
  • Uygulama aşaması oldukça pratik olan bir zemin kaplamadır
  • Estetik görünüme sahip nitelikli bir zemin kaplama türüdür
  • Etkili bir şekilde yürüyüş yapılmasına olanak tanıyan bir zemin kaplamadır

Görüldüğü üzere sentetik taş zemin kaplamanın kendine özgü birtakım özellikleri bulunuyor. Kullanım özelliklerinin her geçen gün gelişiyor olması, bu tür kaplamalara olan ilgiyi de günden güne arttırıyor.

Yürüyüş Yolu Dökme Sentetik Taş Zemin Kaplamanın Kullanım Alanları

Kullanım alanları her geçen gün itibariyle genişleyen yürüyüş yolu zemin kaplamalara profesyonel çözümler sunuyor. Bu doğrultuda Sentetik taş zemin kaplamanın kullanım alanları aşağıdaki gibi sıralanıyor

  • Çocuk oyun alanları
  • Okul bahçelerindeki yürüyüş alanları
  • Atletizm ve fitness amaçlı hazırlanan zeminler
  • Koşu yolları ile yürüyüş amaçlı tasarlanmış alanlar
  • Engellilere uygun olarak tasarlanan yürüyüş alanları

Firmamız yeni nesil dökme sentetik taş zemin kaplamaları etkili bir şekilde uygulama kapasitesine sahiptir.

The gallery was not found!

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Sat: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.