Ana Sayfa

Zemin Kaplama

Spor Yapı Projeleri

Sektöründe 20 yıla yakın deneyimi olan uzman ekiplerimizle BİLGİLİ İNŞAAT çatısı altında 2013 yılında kurulan firmamız, aynı anda bir çok projeyi, zengin ürün yelpazesi ve üstün kalite ile yürütebilmektedir.

Geniş kadro ve hizmet ağımızla her bütçeye uygun seçenekler sunuyor, çözüm ortaklarımızın markalarına hacim ve değer katıyoruz.

Daimi inovasyon vizyonumuz ile yeni teknolojileri inceliyor, üretiyor ve projelerimize dahil ediyoruz.

Projelerimizi, her aşamasında özenle takip etmemiz, en iyi şekilde ve zamanında teslim ediyor olmamız, bugünkü güven ve saygınlığa ulaşmamızın daimi sebebidir.

Saygılarımızla…


Zemin Kaplama Sistemleri

Tüm zemin kaplama sistemleri firmamız tarafından profesyonel ekip ve malzemelerle yapılmaktadır. Sizlerde projeleriniz için kaliteli ve uzman firma arıyorsanız istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Spor Yapı Projeleri

A’dan Z’ye anahtar teslim spor yapı projeleri yapmaktayız. Kapalı ve açık spor salonu, Basketbol ve Voleybol sahası, Hentbol kortu, Halı saha ve bir çok proje sorunsuz tarafımızdan yapılmaktadır.

Spor Ekipmanları

Zemin kaplama ve spor yapı projeleri için ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin satışlarını da yapmaktayız. Nakliye ve uzman ekiplerimiz tarafından profesyonelce montajları yapılarak teslim edilmektedir.Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

İş Fırsatlarına Göz Atın

Deneyiminiz varsa, kariyerinizi geliştirmek ve sektörde ilerletmek için büyük fırsatlarımız var. Cv dosyanızı gönderiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

CV Dosyanı Gönder

Son Projelerimiz


08
Şub, 2021

Kayseri Melikgazi Park Projesi


07
Şub, 2021

Isparta Davraz Kapalı Spor


06
Şub, 2021

Ted Rönesans Eğitim Kurumu


05
Şub, 2021

Elektronik Tamir Merkezi PVC


04
Şub, 2021

Kayseri Erciyes Sporcu Kampı


03
Şub, 2021

Koç Lisesi Kurtköy –

    TEKLİF AL

    Aklınıza takılan tüm soru ve görüşler için iletişime geçin.