Ana Sayfa

Zemin Kaplama

Spor Yapı Projeleri

Sektöründe 20 yıla yakın deneyimi olan uzman ekiplerimizle BİLGİLİ İNŞAAT çatısı altında 2013 yılında kurulan firmamız, aynı anda bir çok projeyi, zengin ürün yelpazesi ve üstün kalite ile yürütebilmektedir.

Geniş kadro ve hizmet ağımızla her bütçeye uygun seçenekler sunuyor, çözüm ortaklarımızın markalarına hacim ve değer katıyoruz.

Daimi inovasyon vizyonumuz ile yeni teknolojileri inceliyor, üretiyor ve projelerimize dahil ediyoruz.

Projelerimizi, her aşamasında özenle takip etmemiz, en iyi şekilde ve zamanında teslim ediyor olmamız, bugünkü güven ve saygınlığa ulaşmamızın daimi sebebidir.

Saygılarımızla…


Zemin Kaplama Sistemleri

Tüm zemin kaplama sistemleri firmamız tarafından profesyonel ekip ve malzemelerle yapılmaktadır. Sizlerde projeleriniz için kaliteli ve uzman firma arıyorsanız istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Spor Yapı Projeleri

A'dan Z'ye anahtar teslim spor yapı projeleri yapmaktayız. Kapalı ve açık spor salonu, Basketbol ve Voleybol sahası, Hentbol kortu, Halı saha ve bir çok proje sorunsuz tarafımızdan yapılmaktadır.

Spor Ekipmanları

Zemin kaplama ve spor yapı projeleri için ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin satışlarını da yapmaktayız. Nakliye ve uzman ekiplerimiz tarafından profesyonelce montajları yapılarak teslim edilmektedir.


Son Projelerimiz


03
Ağu, 2021

Özel Koç İlkokulu –


30
Tem, 2021

Dalyan Club – Çok


28
Tem, 2021

Kalamış Parkı – Kaykay


27
Tem, 2021

Başakşehir Belediyesi – Çocuk


14
Tem, 2021

Mavi Jeans Fabrika Sosyal


14
Tem, 2021

Kütahya – Dökme Kauçuk