Ahşap Parke Zemin Kaplama

AHŞAP PARKE ZEMİN SİSTEMLERİ

Bilgili İnşaat, spor salonu ahşap döşeme konusunda uzman olup, tasarım üretim ve montaj aşamalarını uzmanlıkla uygulamaktadır. Basketbol  salonları ahşap parke sistemi, voleybol salonları ahşap parke sistemi, squash  salonu ahşap parke sistemi, hentbol salonları ahşap parke sistemi, badminton salonu ahşap parke sistemlerinin yanısıra dans,bale salonlarınında ahşap parke zemin sistemleri konusunda da hizmet vermektedir.

Spor salonu sistemlerimiz FİBA, DIN, MFMA, WFS, NWFA gibi uluslararası kuruluşların belirlemiş olduğu norm  ve standartlarına tam uyumluluğa sahiptir.
Teknik olarak ve estetik olarak ahşap parke Spor salonları için oldukça önemlidir. Ahşap sistemler koşma, zıplama, çevik hareketler diğer zemin alternatiflerine göre daha verimli ve başarılı sonuçlar vermektedir. Aynı zamanda sporcu için daha az efor sarfetmesine katkı sağlar.
Bilgili İnşaat, yapılacak sporun niteliğine göre uluslararası standartlar doğrultusunda farklı özelliklerde yurt içinde ve yurt dışında birçok spor kompleksinin zemin tasarım ve yapımına imza atmıştır.
 -> Alt Sayfalar

Uygulama Resimleri

The gallery was not found!

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Sat: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.