Tribün Koltukları

Tribün Koltukları

Spor maçlarının önemli bir çoğunluğunu oluşturan izleyiciler ve taraflar,  oturma alanlarından müsabakaları takip etmektedir. İzleyicilerin tribünde oyunu rahat bir şekilde izlemesi için özellikle profesyonel müsabakalarda koltuklarının konforlu olması son derece önemlidir. Koltukları talep edilen alana ve koltuk sayısına bağlı olarak kendi içerisinde birtakım kategorilere ayrılmaktadır.

  • 2 delikli – 4 delikli,
  • Arkalıklı – Arkalıksız,
  • Sabit – Katlanır,
  • VIP

Bu modeller isteğe bağlı olarak standart tribünlerde ya da protokol tribünlerde kullanılmaktadır. Koltukların yapımında Polipropilen, PVC ve plastik gibi çeşitli hammaddeler kullanılmaktadır. Gösteri salonları, kapalı spor salonları ve okul amfileri gibi yerlerde de tercih edilebilen koltuklar, suni deri kaplama modellerini de bulundurmaktadır. Açık alanlar için güneş ışığı gibi dış etkenlerden etkilenmeyecek UV dayanımı yüksek ve renkleri solmayan koltuklar üretilmektedir.

Enjeksiyon ve şişirme yöntemi ile üretilen plastik tribün koltuğu, kullanılan hammadde sayesinde aşırı yüksek ve düşük hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. Renklendirme işlemleri ise yüksek kalitedeki boyalarda yapılmakta ve anti statik olma özelliğine sahiptirler. Tercihe bağlı olarak alev kesici ajanlarda katılabilen bu  koltuklar, genel olarak kapalı salonlarda kullanılmaktadır.

VIP koltukları, tercihe göre kumaş, deri ya da vinil olarak çeşitli renklerde üretilebilmektedir. Metal konstrüksiyonlu “Açılır/Kapanır” ve “VIP” tribün koltuğu üretiminde, boyama işlemi yapılmadan korozyona karşı koruma işlemleri yapılmaktadır. Metal parçalara kumlama işlemi yapılarak astar boya atılmakta ve kataforez ya da galveniz işlemleri yapılmaktadır. Metal aksamın bu işlemlerden sonra korozyon dayanımı minimum 10 senedir.

Tribün Koltukları Montajı

Beton zemine veya metal zeminlere monte edilebilen koltuklar mevcuttur. Koltukları genel olarak tribünlerdeki beton basamaklara dikey şekilde monte edilebilmekte ya da duvara da monte edilebilmektedir. Portatif ve çelik konstrüksiyondan üretilen koltuklarında rahat bir şekilde talep edildiği gibi monte edilebilmektedir.

Alanınıza en uygun olan yüksek kalitede ürettiğimiz tribün koltuğunu satın almak için +90 216 650 83 34 numaralı telefondan bize ulaşabilir ya da info@bilgiliinsaat.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.