Salon Ekipmanları

Salon Ekipmanları

Voleybol, futbol, tenis, hentbol ve basketbol gibi sporların profesyonel ya da amatör bir şekilde yapıldığı spor salonlarında bulunması gereken malzemeler ve cihazlar salon ekipmanları olarak adlandırılmaktadır. Standartlara uygun bir şekilde kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen salon ekipmanların, sporun doğru şekilde yapılmasına katkı sağlamaktadır. Genel olarak spor salonlarında bulunan salon ekipmanları şunlardır:

  • Profesyonel Voleybol Skorbord
  • Okul Tip Çok Amaçlı Skorbord
  • 24 Saniye Cihazı
  • Kübik 24 Saniye Cihazı
  • Koruyucu Duvar Minderi
  • Yedek Oyuncu Kulübesi
  • Tribün Koltuğu
  • Basketbol Potası
  • Futbol Kalesi

Skorbord; futbol, basketbol ve maçlarının yapıldığı spor salonlarında kesinlikle bulunması gereken ekipmanlar arasında yer almaktadır. Skorbord sayesinde takım skorları bu ekrana yansıtılmakta ve izleyicilerin maçı daha kolay takip etmesi sağlanmaktadır. Dijital, LED, sesli, kumandalı değiştirme pek çok skorbord çeşidi bulunmaktadır. 24 saniye cihazı ise basketbol oynan salonlarda kullanılan ekipmanlar arasındadır. Sahanın etrafı çevirili olan kapalı spor salonlarında, çeşitli kazalar yaşanmaması adına koruyucu duvar minderi kullanılmaktadır.

Yedek oyuncuların beklediği alan olarak kullanılan yedek kulübeleri üretimi ise, uzun yıllar boyu kullanım sağlamak adına polikarbondan yapılmaktadır. Tribün koltukları; profesyonel müsabakalar boyunca tarafların rahat etmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Basketbol potası ve ölçüleri, uluslararası standartlara göre üretilmektedir. Futbol kalesi ve ekipmanları, profesyonel kullanım ve antrenman programlarına göre farklı ölçülere ve kaliteli üretim materyallerinin kullanıldığı çeşitlere sahiptir.

Salon tipi skorbord sistemleri; skor göstergeleri, 24 saniye, takım faulleri, oyuncu faulleri ve oyun saati gibi detaylı bir gösterge paneline sahiptir. Salon ekipmanları; voleybol, futbol, basketbol, hentbol, tenis gibi spor maçlarının yapıldığı kapalı spor salonlarının yanı sıra, kapalı tip halı sahalarda da sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Salon ekipmanlarının montajı ise, kısa bir sürede yapılmaktadır. Montajın üretim teknik şartnamelerine uygun olarak yapılması sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır.

Skorbord, yedek oyuncu kulübesi, koruyucu duvar minderi, 24 saniye cihazı gibi ürünler içeren salon ekipmanlarını satın almak için +90 216 650 83 34 numaralı telefondan bize ulaşabilir ya da info@bilgiliinsaat.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.