11. Yılımız! Kurumsal firmaların bir numaralı tercihi

Epoksi Zemin Kaplama

Kimyasallara ve asitlere dayanıklı, zemine ya da demire yapışma gücü yüksek bir reçinedir. Hastane, ilaç ve gıda sanayi, laboratuvar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi, zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde hafif /orta insan ve araç trafiğine uygun zemin kaplaması olarak kullanılır. Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur.

Epoksi Zemin Kaplama Sistemlerimiz

Bu sistem ismini yüzey görünümünün ve yapısının portakal kabuğuna benzemesinden almaktadır. Bu yapısı sayesinde kaymaz özelliğe sahiptir. Portakal Kabuğu Epoksi depolar, bakım – onarım atölyeleri, gıda imalat sanayi, yemek üretim fabrikaları, liman ve tersaneler, tekstil sanayi, otomotiv sanayi, arıtma ve atık su tesislerinde, hangarlar, otoparklar gibi yoğun trafiğe maruz kalan zeminlerde tercih edilir.

Self Leveling kendiliğinden yayılabilen ürünler için kullanılan tabirdir. Self Leveling epoksi kaplamalarının yüzeyi pürüzsüzdür. İsteğe göre parlak veya mat olarak uygulanabilir. Self Leveling Epoksi beton yüzeylerini dayanıklı, yoğun ve pürüzsüz bir hale getirir. Eksizdir ve Uluslararası RAL kataloğunun geniş renk yelpazesinden istenilen renk seçilebilir. Showroom, ofis, konut, toplantı mekânları, tekstil, gıda, ilaç, fabrika, hastahane, okul, üretim tesisleri gibi yerlerde kapalı alan zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır. Kolay temizlenebilir, mekanik mukavemeti yüksektir, kimyasal maddelerin etkisine dayanıklıdır.

Epoksi Zemin Kaplama Fotoğrafları:

Epoksi Zemin Kaplama Videoları:

Hızlı Teklif İste ×
×