Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama

Kimyasallara ve asitlere dayanıklı, zemine ya da demire yapışma gücü yüksek bir reçinedir. Hastane, ilaç ve gıda sanayi, laboratuvar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi, zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde hafif /orta insan ve araç trafiğine uygun zemin kaplaması olarak kullanılır. Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur.
portakal zemin kaplama multilayer

Bu sistem ismini yüzey görünümünün ve yapısının portakal kabuğuna benzemesinden almaktadır. Bu yapısı sayesinde kaymaz özelliğe sahiptir. Portakal Kabuğu Epoksi depolar, bakım – onarım atölyeleri, gıda imalat sanayi, yemek üretim fabrikaları, liman ve tersaneler, tekstil sanayi, otomotiv sanayi, arıtma ve atık su tesislerinde, hangarlar, otoparklar gibi yoğun trafiğe maruz kalan zeminlerde tercih edilir.

epoksi self leveling zemin kaplama sistemi

Self Leveling kendiliğinden yayılabilen ürünler için kullanılan tabirdir. Self Leveling epoksi kaplamalarının yüzeyi pürüzsüzdür. İsteğe göre parlak veya mat olarak uygulanabilir. Self Leveling Epoksi beton yüzeylerini dayanıklı, yoğun ve pürüzsüz bir hale getirir. Eksizdir ve Uluslararası RAL kataloğunun geniş renk  yelpazesinden istenilen renk seçilebilir.  Showroom, ofis, konut, toplantı mekânları, tekstil, gıda, ilaç, fabrika, hastahane, okul, üretim tesisleri gibi yerlerde kapalı alan zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır. Kolay temizlenebilir, mekanik mukavemeti  yüksektir, kimyasal maddelerin etkisine dayanıklıdır. 

epoksi self leveling zemin kaplama sistemi

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.