Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama

Boyalı SBR Kauçuk Dökme

Genellikle yürüme yolları ve çocuk oyun parklarında kullanılan ekonomik maliyetli dökme kauçuk zemin kaplama sistemidir. Sbr kauçuk granül, PU bağlayıcı ve özel toz boyanın mikser ile karıştırıldıktan sonra istenilen kalınlıkta zemine uygulanması ile elde edilir. Darbe emici esnek yapısı sayesinde yürüyüş konforu sağlar ve düşme gibi durumlarda yaralanma riskini en aza indirir. Su geçirgen, temizliği pratik, kaymayan, aşınmaya dayanıklı kauçuk zemin kaplama sistemidir.

Amatör müsabakalarda ve antrenman alanlarında kullanılan ideal kauçuk zemin kaplama sistemidir. Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı karışımından, ikinci katmanı ise EPDM granül ve PU bağlayıcı karışımından oluşur. Geniş renk seçeneği sayesinde desen çalışması yapılabilir. UV ışınlarına ve aşınmaya karşı dayanıklı, esnek ve darbe emici bir yapıya sahiptir. Hijyenik ve temizliği pratiktir. 

Kaymaz, gözenekli ve su geçirgendir. Yürüme yollarında, kapalı ve açık alan spor sahalarında (tenis, basketbol, voleybol), çocuk oyun alanları, oyun havuzu alanlarında vb birçok alanda uygulanabilmektedir.

Spray Sistem

Amatör müsabakalarda, antrenman alanlarında, yürüme yollarında vs. kullanılabilen EPDM kauçuk zemin kaplama sistemidir. Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı karışımından, ikinci katmanı ise EPDM granül ve PU self-leveling malzeme karışımının özel makine ile püskürtülmesinden oluşur. Sistemin yüzeyi pütürlü ve su geçirmeyen bir yapıya sahiptir. IAAF onayı alınabilen bir sistemdir.

Sandwich Sistem

Profesyonel spor müsabakalarında kullanılan ideal atletizm pist kaplamalarından biridir. Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı karışımından oluşmaktadır. Bu katmanın üzerinde oluşan gözenekler elastik PU dolgu macunu ile kapatılır. Oluşan düz yüzeye istenilen renkte elastik, UV dayanımlı PU self-leveling malzeme uygulanır. Bu malzeme kürünü almadan üzerine EPDM granül serpilir. Diğer EPDM sistemlerinden daha dayanıklıdır. IAAF onayı alınabilen bir sistemdir. 

Full Poliüretan Sistem

Uluslararası müsabakalarda kullanılan ideal atletizm pisti kaplamasıdır. Bu EPDM zemin kaplaması sisteminin tüm katmanlarında uygulama serpme metodu ile yapılır. Sistemin ilk iki katmanında PU self-leveling malzeme üzerine SBR granül, son katmanında ise sandwich sistemdeki gibi PU self-leveling malzeme üzerine EPDM granül serpme metodu ile uygulanır. Tüm EPDM zemin kaplama sistemleri arasında en dayanıklı ve elastik olanıdır. IAAF onayı alınabilen en kaliteli zemin kaplama sistemidir.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.