Yedek Kulübeleri

Yedek Kulübeleri

Futbol, basketbol, voleybol gibi her türlü spor müsabakalarında kullanılan yedek kulübeleri, yedek oyuncuların bekledikleri alan olarak adlandırılmaktadır. Üretiminde kaliteli malzeme kullanılarak uzun süre boyunca kullanım sağlanmaktadır. Yedek kulübeleri üretimi, uzun yıllar boyu kullanım sağlamak adına polikarbondan yapılmaktadır. Her türlü hava koşullarına karşı olan dayanıklı yapıları sayesinde herhangi bir yıpranma ya da aşınma söz konusu olmamaktadır. Talep edilen ölçülere uygun olarak imal edilen yedek kulübeleri, tek tip ve renkte üretilmektedir. Yedek kulübeleri açık ve kapalı salonlar için özellikleri değişen farklı malzemelerden yapılmakta ve her ebat ve boyda üretilebilmektedir.

Futbol Yedek Kulübeleri

Alüminyum malzemeden imal edilen yedek kulübeleri, uzun yıllar boyu güvenle kullanılabilmektedir. Futbol yedek kulübesi ölçüleri 170 cm ila 200 cm arasında değişiklik göstermektedir. Futbol yedek kulübesinin derinliği 110 cm olarak, genişliği ise 9 ila 14 cm arası olarak belirlenmiştir. Futbol maçlarında kenarda devamlı hazır bulunan ekip için yedek kulübesi kapasitesi belirlenmelidir. Minimum bir yedek kulübesi; 3 kişi teknik ekip, 10 kişilik yedek ve malzemeci olarak 14 kişilik kapasiteye sahiptir.

Yedek kulübelerinin çelik gövdesi 40 x 60 x 3 mm ölçülerinde olup, özel bükümlü ve kavisli profile sahiptir. 8 mm ila 10 mm arasında değişsen polikarbon malzeme ile kaplanmaktadır. Yan kısımları 5 mm ölçüsünde olan pleksiyle kaplanmaktadır. Futbolcuların oturacağı bölüm 40 x 40 x 3 mm ölçülerinde olup, PVC ya da plastik arkalıklı koltuk kullanılmaktadır. Yedek kulübelerine talep edildiği taktide tekerlek takılmakta ve yine talep edildiği taktirde farklı renk seçenekleri kullanılmaktadır.

Taşınabilir yani portatif özelliği ile imalatları yapılabilen yedek kulübelerinin, sabit olarak da montajı yapılabilmektedir. Demonte iki eş parçadan 4 civata ile monte edilmektedir.

Yedek kulübelerini dilediğiniz boyutlarda, koltuk sayısında ve renkte üretmekteyiz. Hava ve çevresel şartlardan etkilenmeyecek malzemelerden imal etmekteyiz. Alanınıza en uygun olan, üretiminde tamamen dayanıklı malzemeler kullandığımız yedek kulübesi satın almak için +90 216 650 83 34 numaralı telefondan bize ulaşabilir ya da info@bilgiliinsaat.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.