Spor Ekipmanları

Spor Ekipmanları

Firmamız kapalı ve açık sahalarda kullanılan spor ekipmanlarını kendi bünyesinde nizami kurallarına uygun olarak üretmektedir. Bununla beraber kullanım alanlarının durumuna göre farklı ölçü ve özelliklerde imalatlar da yapılabilmektedir.

Sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmak için spor aktivitelerinde kullanılan tüm ekipmanlar profesyonel bir şekilde tasarlanmaktadır. Badminton oynarken ihtiyacınız olan temel badminton ekipmanları, özel raket ve badminton topudur. Dayanıklı ve işlevsel bir basketbol potası ile sinir bozan basketbol ağlarına hoşça kal demek mümkündür. Antrenman maçları için boks salonlara uygun olarak farklı ölçü ve yüksekliklerde imalatı yapılan boks ringi, boksör açısında olumlu sonuçlar vermektedir. Futbol kalesi ve ekipmanları, profesyonel kullanım ve antrenman programlarına göre farklı ölçülere ve kaliteli üretim materyallerinin kullanıldığı çeşitlere sahiptir. Metal, alüminyum ve ahşap olarak 3 farklı türde üretilen hentbol kaleleri, 2 metre yükseklik ve 3 metre genişliğe sahiptir.

Profesyonel koşu bantları, kondisyon bisikletleri, izotonik makineler, serbest ağrılık makineleri, ağırlık istasyonları, ağırlık sehpaları, serbest ağırlıklar ve pilates ürünlerinden oluşan salon ekipmanları, sporcuların ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede üretilmektedir. Tenis raketi, tenis topu, tenis ayakkabısı ve kıyafetlerinden oluşan tenis ekipmanları ise, yeni başlayanlar ve profesyoneller için farklı özelliklere sahiptir. Tribün koltukları; profesyonel müsabakalar boyunca tarafların rahat etmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Voleybol ekipmanları arasında yer alana salon ekipmanları uluslararası standartlara göre, voleybolcu ekipmanları ise sporcuların fiziksel kapasitelerine katkı sağlayacak şekilde üretilmektedir. Yedek oyuncuların beklediği alan olarak kullanılan yedek kulübeleri üretimi ise, uzun yıllar boyu kullanım sağlamak adına polikarbondan yapılmaktadır.

 -> Alt Sayfalar

Uygulama Resimleri

The gallery was not found!

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.