11. Yılımız! Kurumsal firmaların bir numaralı tercihi

PVC Zemin Kaplama

Pvc zemin kaplama sistemleri dekoratif, uzun ömürlü, sürekli bakım gerektirmeyen, kolay temizlenebilen ürünlerdir.

Pvc zemin kaplamaları 3 gruba ayrılmaktadır. Homojen, Heterojen ve Spor Pvc kaplama. 

PVC Zemin Kaplama Sistemlerimiz

2,00mm kalınlıkta tek katman saf pvc’den ibaret antistatik, antibakteriyel üründür. Kullanım alanları: Hastane, okul ,alışveriş merkezleri.
Diğer homojenler gibi tek katman saf pvc antistetik, antibakteriyel olup ayrıca elektrostatik özelliği bulunmaktadır. Kullanım alanları: Ameliyathane, bilgi işlem odaları, x-ray odaları.
2,00mm kalınlıkta iki katmandan oluşan antibakteriyel ürünlerdir. Kullanım alanları: Okul ve yurt binaları, hastane, alışveriş merkezleri, makam ve personel odaları.
3-3,50mm kalınlıkta iki katmandan olusan antibakteriyel ses ve darbe emilimi yüksek üründür. Kullanım alanları: Kreş ve anaokulu, konferans solunu, fitness salonları.
4,00mm -10,00mm arası kalınlıkları olan heterojen antibakteriyel özellikte bütün spor dallarının oynanmasına imkan sağlayan kaplamalardır.

Yükseltilmiş Döşeme

Mevcut zemin üzerine, 10-100 cm arasında istenilen yükseklikte ayaklar yerleştirir ve üzerine karo halinde yapılan paneller oturtulur. Paneller 60x60cm ölçülerinde olup PVC, seramik, granit, halı, linolyum, doğal taş veya laminat (HPL) kaplama seçenekleri mevcuttur. İhtiyaç halinde paneller kaldırılıp, altındaki tesisat ve diğer servislere çok kolay ulaşılabilir.

PVC Zemin Kaplama Fotoğrafları:

PVC Zemin Kaplama Videoları:

Hızlı Teklif İste ×
×