Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Asfalt altyapı üzerine uygulanması tavsiye edilir. Beton üzerine yapılacak uygulamalarda sistemin yüzeye iyi bağlanması için Primer Astar uygulanır. Tüm hava şartlarına ve güneş ışınlarına (UV) dayanıklıdır.

Basic Sistem (Standart)

Çok amaçlı spor sahalarında (tenis, basketbol, voleybol), yürüme ve bisiklet yollarında kullanılan ekonomik maliyetli akrilik zemin kaplama sistemidir. Altyapı beton ise epoksi astar uygulanır. Resurfacer (Dolgu Katı) ve Son Kat Boya uygulaması ile oluşturulan sistem, kullanım amacına uygun çizgilerin çizilmesi ile tamamlanır.

Cushion Sistem

Cushion; su bazlı akrilik bağlayıcının 0,5 mm – 1,0 mm ince granül veya 1,0 mm – 2,0 mm kalın granüllü iki tip kauçuk ile karışımından hazırlanan zemin kaplama malzemesidir. Zemine esneklik kazandırmak için kullanılır. Cushion Sistem sırasıyla Resurfacer (Dolgu Katı), ince granüllü cushion ve son kat boya uygulamasından oluşur. Standart sisteme nazaran daha esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede daha konforlu ve sağlıklı bir alan sağlar. Tenis kulüpleri, oteller, üniversiteler, toplu konut spor alanlarında vs. tercih edilir.

Profesyonel Sistem

Profesyonel müsabakalar ve turnuvalarda kullanılan akrilik zemin kaplama sistemidir. Resurfacer (Dolgu Katı)katmanından sonra iki kat kalın granüllü cushion, iki kat ince granüllü cushion ve son kat boya uygulanır. Oyun çizgileri çizilerek sistem tamamlanır.

SBR Rulo Üzeri Sistem

4-10MM kalınlığındaki SBR kauçuk rulo poliüretan tutkal ile zemine yapıştırılır, üzerine akrilik sistemlerden istenilen biri uygulanır. Kullanılan SBR rulo sayesinde çok daha elastik ve konforlu bir zemin elde edilir.

akrilik zemin kaplama

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.