11. Yılımız! Kurumsal firmaların bir numaralı tercihi

Tartan Zemin Kaplama

Tartan Zemin Kaplama, spor alanlarının en ideal kaplama türüdür. Futbol sahalarından basketbol sahalarına, voleybol sahalarından daha pek çok alana kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu kaplama türü dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıyla ön plana çıkar. Hangi ihtiyacınıza yönelik çözümler sunabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Genel Özellikleri:
Kullanım Alanları:
Uygulama:

Tartan Zemin Kaplama Fotoğrafları:

Tartan Zemin Kaplama Çeşitleri

Spray Sistem​

Amatör müsabakalarda, antrenmanalanlarında, yürüme yollarında vs. kullanılabilen EPDM kauçuk zemin kaplama sistemidir. Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı karışımından, ikinci katmanı ise EPDM granül ve PU self-leveling malzeme karışımının özel makine ile püskürtülmesinden oluşur. Sistemin yüzeyi pütürlü ve su geçirmeyen bir yapıya sahiptir. IAAF onayı alınabilen bir sistemdir.

Sandwich Sistem
Profesyonel spor müsabakalarında kullanılan ideal atletizm pist kaplamalarından biridir. Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı karışımından oluşmaktadır. Bu katmanın üzerinde oluşan gözenekler elastik PU dolgu macunu ile kapatılır. Oluşan düz yüzeye istenilen renkte elastik, UV dayanımlı PU self-leveling malzeme uygulanır. Bu malzeme kürünü almadan üzerine EPDM granül serpilir. Diğer EPDM sistemlerinden daha dayanıklıdır. IAAF onayı alınabilen bir sistemdir.
Full Poliuretan Sistem

Uluslararası müsabakalarda kullanılan ideal atletizm pisti kaplamasıdır. Bu EPDM zemin kaplaması sisteminin tüm katmanlarında uygulama serpme metodu ile yapılır. Sistemin ilk iki katmanında PU self-leveling malzeme üzerine SBR granül, son katmanında ise sandwich sistemdeki gibi PU self-leveling malzeme üzerine EPDM granül serpme metodu ile uygulanır. Tüm EPDM zemin kaplama sistemleri arasında en dayanıklı ve elastik olanıdır. IAAF onayı alınabilen en kaliteli zemin kaplama sistemidir.

SBR + EPDM / Kauçuk Dökme
Amatör müsabakalarda ve antrenman alanlarında kullanılan ideal kauçuk zemin kaplama sistemidir. Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı arışımından, ikinci katmanı ise EPDM granül ve PU bağlayıcı karışımından oluşur. Geniş renk seçeneği sayesinde desen çalışması yapılabilir. UV ışınlarına ve aşınmaya karşı dayanıklı, esnek ve darbe emici bir yapıya sahiptir. Hijyenik ve temizliği pratiktir. Kaymaz, gözenekli ve su geçirgendir. Yürüme yollarında, kapalı ve açık alan spor sahalarında (tenis, basketbol, voleybol), çocuk oyun alanları, oyun havuzu alanlarında vb birçok alanda uygulanabilmektedir.

Tartan Zemin Kaplama Videoları:

Hızlı Teklif İste ×
×