Tartan Zemin Kaplama

Tartan Zemin Kaplama Sistemleri

Tartan Zemin Kaplama, Spor zeminleri için en ideal kaplama türüdür. Futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası ve bir çok alanda kullanılır. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. İhtiyacınız için en ideal çözümü sunabilmemiz için bizimle iletişime geçiniz.

Spray Sistem

Amatör müsabakalarda, antrenman alanlarında, yürüme yollarında vs. kullanılabilen Tartan kauçuk zemin kaplama sistemidir. Sistemin ilk katmanı SBR + PU bağlayıcı karışımından oluşur, ikinci katmanı ise EPDM granül ve renkli PU bağlayıcı karışımının özel makine ile püskürtülerek yapılmaktadır. Sistemin yüzeyi pütürlü ve su geçirmeyen bir yapıya sahiptir.

Sandwich Sistem

Uluslararası müsabakalarda kullanılan ideal atletizm pisti kaplamalarından biridir. Sistemin ilk katmanı SBR + PU bağlayıcı karışımından oluşmaktadır. Bu katmanın üzerine elastik PU dolgu macunu gelir, sistemin son katmanı kullanılacak olan EPDM granül ile aynı renk, UV dayanımlı, elastik, kendinden yayılan PU malzemenin üzerine serpme EPDM uygulaması ile elde edilir. Diğer EPDM zemin kaplama sistemlerinden daha dayanıklı ve esnektir. IAAF onayı alabilen sistemlerden biridir.

Full Poliuretan Sistem

Uluslararası müsabakalarda kullanılan ideal atletizm pisti kaplamasıdır. Bu Tartan zemin kaplaması sisteminin tüm katmanlarında uygulama serpme metodu ile yapılır. Sistemin ilk iki katmanında olacak şekilde elastik kendinden yayılan PU malzeme üzerine SBR granül, son katmanında ise sandwich sistemdeki gibi elastik kendinden yayılan PU malzeme üzerine EPDM granül serpme metodu ile uygulanır. Tüm EPDM zemin kaplama sistemleri arasında en dayanıklı ve elastik olanıdır. IAAF onayı alabilen en kaliteli zemin kaplama sistemidir.

SBR + EPDM / Kauçuk Dökme Zemin Kaplama

Amatör müsabakalarda ve antrenman alanlarında kullanılan ideal kauçuk zemin kaplama sistemidir. Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı karışımından, ikinci katmanı ise EPDM ve PU bağlayıcı karışımından oluşur. Geniş renk seçeneği sayesinde desen çalışması yapılabilir. UV ışınlarına ve aşınmaya karşı dayanıklı, esnek ve darbe emici bir yapıya sahiptir. Hijyenik ve temizliği pratiktir. Kaymaz, küçük gözenekli ve su geçirgendir. Yürüme yollarında, kapalı ve açık alan spor sahalarında ( tenis, basketbol, voleybol ), çocuk oyun alanları, oyun havuzu alanlarında vb birçok alanda uygulanabilmektedir.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.