Kreş / Anaokulu Darbe Emici Zemin Kaplama

Kreş / Anaokulu Darbe Emici Zemin Kaplama

Hem çocukların sağlığı hem de ses yalıtımı için oldukça önemlidir. Tüm gündelik etkinlikler tarafından üretilen duruma ses denir. Darbe ses indirgemesi herhangi bir odanın zemininden başka katlara geçen ses ile bağlantılıdır. Bu ise en genel ses indirgeme ölçüsüdür. 1 oda içinde yaratılan darbe sesi, zeminin altındaki odalara iletilmektedir.

Bir zemin kaplamasının sağlamış olduğu darbe ses azalımını ölçmek adına bir emici odada beton zeminin plakasına doğrudan çekiç makinesi ile darbe sesi verilir ve ses seviyesi bahsedeceğimiz resepsiyon odalarına kaydedilir.

Kreş / Anaokulu Darbe Emici Zemin Kaplama Türleri

Akustik Linolyum binalarda ses azalımı ihtiyacı olan en temel öğe akustik linolyumdur. Özel endüstriyel bilgiye sahip uzman ekinimiz ile birlikte bu alanda hayli başarılı çalışmalar sunmaktayız. Akustik linolyum ile beraber darbe sesinin katlar arasındaki ses dağılımını azaltarak akustik performans sağlamaktadır.

Sarlon Sparking Akustik Vinil ile geniş tasarım olanakları sağlayan hem yumuşak hem de çok daha parlak renk tonlarına sahiptir. Bu vinil türü, antibakteriyel ve güvenilir kaydırmazlık sunar.

Allura Flex Decibel ile üstün ses indirgeme özelliklerini bir araya getirebilirsiniz. 18 farklı renk ile muhteşem görüntüsünün yanında darbe sesini azalım derecesi 19 db’dir.

Kreş / anaokulu darbe emici zemin kaplama ve diğer tüm hizmetlerimiz ile alakalı daha çok bilgi almak için tarafımıza ulaşabilir, gelişen teknolojiler dâhilinde kendi bilgilerini tazeleyen ekip arkadaşlarımızdan tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bizlere +90 216 650 83 34 iletişim numarası ile ulaşabilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.