Ameliyathane Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Ameliyathane Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Hastanelerin önemli bölümlerinden biri olan ameliyathanelerde, sağlık koşullarının en iyi düzeyde olması için, ameliyathane hijyenik PVC zemin kaplama kullanımı en çok tercih edilen yollardan biridir. Estetik görünümünün olmasının yanı sıra, geniş bir renk yelpazesine sahip olan hijyenik PVC zemin kaplamaları dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Temizliği ve bakımı çok kolaydır, insan sağlığını olumsuz etkilemez.

Ameliyathanelerde kullanılan zemin kaplamalarının, dış etkilere karşı dayanıklı olması, su geçirmemesi ve leke tutmaması gerekmektedir. Ameliyathane hijyenik PVC zemin kaplama bu özelliklerin tümünü taşımaktadır. Antibakteriyel olup, mikroplara ve bakterilere karşı zeminlerde büyük bir koruma sağlamaktadır. Ameliyathane hijyenik PVC zemin kaplamalarının kalınlığı 2 mm olup, yapısı gereği darbelere, yırtılmalara karşı dayanaklıdır. Uzun yıllar deforme olmadan renklerini korur.

Diğer yer döşemelerine göre daha uzun ömürlü olmasının yanı sıra zeminlere döşenme tatbiki de daha kolaydır. Kondaktif özelliğe sahip ameliyathane hijyenik PVC zemin kaplama, elektriğe karşı direnci yüksek olduğundan, ameliyathane de bulunan hassas cihazları ve insanları statik elektriğe karşı korumaktadır. Böylelikle statik elektriğin cihazlar üzerindeki olumsuz etkilerini azaltır ve koruma sağlar.  Kimyasallara ve betadine karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Ameliyathane Hijyenik PVC Zemin Kaplama için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Diğer zemin kaplamaları içinde her açıdan daha iyi olan, ameliyathane hijyenik PVC zemin kaplamaları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için +90 216 650 83 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.