Bilgi İşlem Odası Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Bilgi İşlem Odası Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Kullanımı, iç mekân dekorasyonlarında son yıllarda oldukça büyük artış göstermiştir. Ekonomik fiyatları, kullanım kolaylıkları, döşemesinin kolay yapılmasından dolayı, diğer zemin malzemelerine göre daha çok tercih edilmektedir. PVC zemin kaplama malzemesinin en büyük özelliği antibakteriyel olmasıdır. Bakterilere ve mikroplara karşı koruma sağlayan bir yapıya sahiptir.

Birkaç saat içerisinde orta büyüklükteki alanlarda döşemesi mümkün olmaktadır. Rutubetten ve nemden etkilenmemektedir. Su geçirmez özelliğinden dolayı, zeminlerde meydana gelen su temaslarında kabarma ve şişme olmaz. Darbelere, sürtünmelere, paslanmalara karşı dayanıklıdır, kullanım süresi uzun ömürlüdür. Ses yalıtımına katkıda bulunur.

Bilgi işlem odası hijyenik PVC zemin kaplamaları

Bilgi işlem odası hijyenik PVC zemin kaplamaları kolay temizlenebilir, uzun süreli kullanımlarda cila gibi bakım işleri yapılması gerekmez. Zaman içerisinde doğal yapısını ve rengini kaybetmez. Renk ve desen seçenekleri olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 2 mm kalınlığında tek katmandan oluşmaktadır. İç ve dış olarak aynı desen ve yapıya sahiptir. Yüzey üzerindeki aşınmalarla antibakteriyel özeliğini hiçbir zaman kaybetmemektedir. Rulo veya karo halinde satışı gerçekleşmektedir. İçinde bulunan malzemeler sayesinde yanmalara karşı dayanıklıdır.

Diğer zemin kaplamalarına göre çok daha avantajlı olan bilgi işlem odası hijyenik PVC zemin kaplamaları hakkında, daha detaylı bilgiye ulaşmak için +90 216 650 83 34 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.