X-Ray Hijyenik PVC Zemin Kaplama

X-Ray Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Antibakteriyel ve antistatik özellikleri açısından, çoğunlukla hastanelerin X-Ray bölümlerinde hijyenik PVC zemin kaplama kullanılmaktadır. X-Ray hijyenik PVC zemin kaplama, taşıdığı antistatik özelliği sayesinde elektrik akımlarını toprağa iletebilmekte, böylelikle x ışınlarının oluşturabileceği zararları en az indirilmesinde faydalı olmaktadır. İletkenlik özelliği bulunan zemin kaplaması aynı zamanda darbelere karşı dayanıklı ve kullanım süresi açısından diğer zemin kaplamalarına göre daha uzun ömürlüdür.

X-Ray hijyenik PVC zemin kaplamaları antistatik özelliğe sahip olduğu için, döşeme aşamasında diğer zemin kaplamalarından daha farklı bir biçimde döşenmektedir. En iyi verimi alabilmek için döşeme sırasında normal yapıştırıcı kullanılması uygun olmayıp, iletken özellikler taşıyan tutkalların kullanılması gerekmektedir. Başka zemin döşemelerine göre, bir diğer farkı ise zemini döşemeden önce bakır şeritlerin kullanılmasıdır.

X-Ray Hijyenik PVC Zemin Kaplamaları

Bakır kullanılmasında ki temel amaç zemin kaplama malzemesinden ve yapıştırıcıdan gelen akımların toprağa iletilmesini sağlamaktır. Bu bakır şeritler uygun şekilde topraklama hattına bağlandıktan sonra, kondaktif özellikli X-Ray hijyenik PVC zemin kaplamalarından en iyi sonuç alınmış olmaktadır. X-Ray hijyenik PVC zemin kaplamaları, aynı zamanda yüzeylerde kaymayı önleyen yapıya sahiptir. Çok uzun yıllar renklerini ve dokusunu koruma özelliğine sahiptir.

Sağlık koşullarının ve hijyen şartlarının en üst düzeyde olması sağlayan antistatik X-Ray hijyenik PVC zemin kaplamaları hakkında, daha detaylı bilgiye +90 216 650 83 34 telefon numarasından ulaşılabilmektedir.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

03 Ağu, 2021

Özel Koç İlkokulu Projesi Tamamlandı

Biten Projeler Projeyi İncele 30 Tem, 2021

Dalyan Club – Çok Amaçlı Saha Yapım Projesi

Biten Projeler Projeyi İncele 28 Tem, 2021

Kalamış Parkı Kaykay ve Basketbol Sahası Yapım Projesi

Biten Projeler Projeyi İncele 27 Tem, 2021

Başakşehir Belediyesi Park Bakım & Onarım İşleri

Devam Eden Projeler Projeyi İncele