Alışveriş Merkezleri Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Alışveriş Merkezleri Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Son yıllarda zeminlerde sağlığa uygun alışveriş merkezleri hijyenik PVC zemin kaplamaları kullanılması oldukça yaygın hale gelmiştir. İnsan trafiğinin çok yoğun olduğu alanlardan biri olan alışveriş merkezlerinde hijyenik PVC zemin kaplamaları kullanımı; darbelere karşı dayanıklı olmaları, kaymalara karşı korumalı olmaları ve antibakteriyel olmaları nedeniyle birçok açıdan oldukça avantajlı hale gelmiştir.

Alışveriş merkezleri hijyenik PVC zemin kaplamaları birçok renk ve desene sahiptir. Bakımı ve onarımı oldukça kolaydır. Sürtünmelere karşı dayanıklı olan yapısından dolayı, kullanım süresi uzun ömürlü olan bir zemin kaplama malzemesidir. Döşeme sırasında uygulaması çok kolaydır. Ekonomik olarak diğer zemin kaplama malzemelerine göre en hesaplı olan üründür.

Hijyenik PVC zemin kaplamaları su ve rutubetlerden etkilenmeyen bir yapıdadır. Temizliği oldukça kolay olup, paslanma ve yağlanmalardan etkilenmez. Basınca dayanaklı olmasından ötürü trafiğin yoğun olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Gürültüyü azaltma özelliği bulunmaktadır ve esnek bir yapıya sahip olup 2 mm kalınlığındadır.

Alışveriş merkezlerihijyenik PVC zemin kaplamaları içinde bulunan asbest lifleri sayesinde yanmalara karşı koruma özelliğine sahiptir. Soğuğa ve suya karşı dayanıklı olmasından ötürü, dış mekânlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Alışveriş Merkezleri Hijyenik PVC Zemin Kaplamaları Yaptırmak İstiyorum

Diğer zemin kaplamalarına göre her açıdan daha iyi olan, alışveriş merkezleri hijyenik PVC zemin kaplamaları hakkında, daha detaylı bilgiye ulaşmak için +90 216 650 83 34 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.