Alışveriş Merkezleri Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Alışveriş Merkezleri Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Son yıllarda zeminlerde sağlığa uygun alışveriş merkezleri hijyenik PVC zemin kaplamaları kullanılmasıoldukça yaygın hale gelmiştir. İnsan trafiğinin çok yoğun olduğu alanlardan biri olan alışveriş merkezlerinde hijyenik PVC zemin kaplamaları kullanımı; darbelere karşı dayanıklı olmaları, kaymalara karşı korumalı olmaları ve antibakteriyel olmaları nedeniyle birçok açıdan oldukça avantajlı hale gelmiştir.

Alışveriş merkezleri hijyenik PVC zemin kaplamaları birçok renk ve desene sahiptir. Bakımı ve onarımı oldukça kolaydır. Sürtünmelere karşı dayanıklı olan yapısından dolayı, kullanım süresi uzun ömürlü olan bir zemin kaplama malzemesidir. Döşeme sırasında uygulaması çok kolaydır. Ekonomik olarak diğer zemin kaplama malzemelerine göre en hesaplı olan üründür.

Hijyenik PVC zemin kaplamaları su ve rutubetlerden etkilenmeyen bir yapıdadır. Temizliği oldukça kolay olup, paslanma ve yağlanmalardan etkilenmez. Basınca dayanaklı olmasından ötürü trafiğin yoğun olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Gürültüyü azaltma özelliği bulunmaktadır ve esnek bir yapıya sahip olup 2 mm kalınlığındadır.

Alışveriş merkezlerihijyenik PVC zemin kaplamaları içinde bulunan asbest lifleri sayesinde yanmalara karşı koruma özelliğine sahiptir. Soğuğa ve suya karşı dayanıklı olmasından ötürü, dış mekânlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Alışveriş Merkezleri Hijyenik PVC Zemin Kaplamaları Yaptırmak İstiyorum

Diğer zemin kaplamalarına göre her açıdan daha iyi olan, alışveriş merkezleri hijyenik PVC zemin kaplamaları hakkında, daha detaylı bilgiye ulaşmak için +90 216 650 83 34 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

03 Ağu, 2021

Özel Koç İlkokulu Projesi Tamamlandı

Biten Projeler Projeyi İncele 30 Tem, 2021

Dalyan Club – Çok Amaçlı Saha Yapım Projesi

Biten Projeler Projeyi İncele 28 Tem, 2021

Kalamış Parkı Kaykay ve Basketbol Sahası Yapım Projesi

Biten Projeler Projeyi İncele 27 Tem, 2021

Başakşehir Belediyesi Park Bakım & Onarım İşleri

Devam Eden Projeler Projeyi İncele