Okul / Kolej Hijyenik PVC Zemin Kaplama

Hastanelerde Hijyenik PVC Zemin Kaplama

İnsan kalabalıklarının yoğun olduğu yerlerde homojen hijyenik PVC zemin kaplamaları, uzun vadeli kullanımlar için zemin döşemeleri malzemeleri içinde en hesaplı ve uygun olanıdır. Doğal, dekoratif görünümleri ile okul, kolej binalarının zeminlerinde, son yıllarda en çok kullanılan zemin kaplama çeşididir. Hijyenik PVC Zemin Kaplamaları yapısından dolayı, sürtünmelere ve darbelere karşı çok dayanıklıdır.  Bu yüzden okul ve kolejler gibi insan trafiğinin kalabalık olduğu yerlerde kullanımı ekonomik olarak da çok hesaplıdır.

Okul, kolej hijyenik PVC zemin kaplama, uzun ömürlü olmalarının yanı sıra, temizliğin çok önemli olduğu okullarda ve kolejlerde, hijyeni uzun süre sağlayan özel yapısı ile döşendiği zeminlerde antibakteriyel bir koruma sağlamaktadır. %100 antibakteriyel özelliğe sahip olan PVC zemin kaplamaları 2 mm kalınlığındadır. Temizliği ve bakımı oldukça kolay olup, üst tabakasındaki yıpranma oranı ne kadar çok olursa olsun antibakteriyel koruma özelliğini alt tabakalarda da sürdürmektedir.

Okul, Kolej Hijyenik PVC Zemin Kaplama Özellikleri

Okullarda okuyan öğrenciler için sağlıklı bir ortamın oluşmasına yardımcı olan hijyenik PVC zemin kaplamaları, yeni nesil kaplamaları içinde fonksiyonel anlamda en verimli sonuçları almayı sağlayan bir zemin kaplamasıdır. Zeminlere uygulama aşamasındaki döşeme işleri de diğer zemin kaplamalarına göre daha çabuk gerçekleşmekte olup, zamandan büyük tasarruf sağlamaktadır.

Okul ve Kolej Hijyenik PVC Zemin Kaplamaları hakkında daha detaylı bilgiye +90 216 650 83 34 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

03 Ağu, 2021

Özel Koç İlkokulu Projesi Tamamlandı

Biten Projeler Projeyi İncele 30 Tem, 2021

Dalyan Club – Çok Amaçlı Saha Yapım Projesi

Biten Projeler Projeyi İncele 28 Tem, 2021

Kalamış Parkı Kaykay ve Basketbol Sahası Yapım Projesi

Biten Projeler Projeyi İncele 27 Tem, 2021

Başakşehir Belediyesi Park Bakım & Onarım İşleri

Devam Eden Projeler Projeyi İncele