Basketbol Sahası PVC Zemin Kaplama

Basketbol Sahası PVC Zemin Kaplama

Spor müsabakalarında kullanılan zemin kaplamalarında kullanılacak zeminin nasıl olması gerektiğini belirleyen ilk faktör o zeminde hangi spor dalının gerçekleştirileceğidir. Basketbol sahası PVC zemin kaplama, bu noktada sporun işleyişinde hayati önem taşımaktadır. Zeminin kimler tarafından kullanılacağı, nerede kullanılacağı ise önemli diğer konulardır.

Saha zeminlerinin kaplamalarında ilgili federasyonlarca onaylı, kalite kontrolünden geçirilmiş ve yeterli sertifikalara sahip olan ürünler kullanılmalıdır. PVC zemin kaplamalarının en önemli özellikleri estetiği ve fonksiyonelliği aynı anda sunmalarıdır.

Özellikle kapalı spor salonlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş basketbol sahaları için kullanılan PVC saha zemin kaplamaları; dayanıklılığı, esnek yapıya sahip olmaları, UV ışınlarına dayanıklılığı, sudan etkilenmez özelliği, estetik görüntüsü, mat veya parlak yüzey seçeneklerinin varlığı, boyanabilir özellikte oluşu ve sürekli bakım yapmayı gerektirmeyen yapısı ile oldukça tercih edilen bir çeşittir.

Basketbol Sahası PVC Zemin Kaplama Özellikleri

Basketbol sahası PVC zemin kaplama çok uzun ömürlü olmalarının yanında çok yönlü ve tadilat yapılabilen malzemedendir ayrıca kaymaz yapıda olmalarıyla tercih sebebidirler. Dakikalarca sahada kalan oyuncular için antibakteriyel ve antistatik oluşları da bu tür zemin kaplamalarının sağlık dostu olduğunu gösterir.

PVC zemin kaplama ürünleri günümüzde üstün özellikleri nedeniyle en çok tercih edilen spor saha kaplama çeşididir. Daha ekonomik ve daha farklı spor dalları için de farklı yüzey yapılarında üretilebilen bu ürünler, basketbol saha zeminleri için oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır.

Gelişime bağlı olarak bilgilerini sürekli güncelleyen başarılı ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile alakalı olarak daha detaylı bilgi almak adına +90 216 650 83 34 iletişim bilgisi ile bizlere ulaşabilirsiniz. 

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.