Voleybol Sahası Pvc Zemin Kaplama

Voleybol Sahası PVC Zemin Kaplama

PVC spor zemin kaplama, genellikle kapalı spor salonlarında uygulanan ve geliştirilen spor dallarının kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Voleybol Sahası PVC Zemin Kaplama, farklı kalınlıklardan oluşan, çok veya tek katlı yapıda olabilen özel bir yer zemin şeklidir.

Düz veya ahşap renk seçenekleri de mevcut olan bu zeminlerin, spor faaliyetlerinde kullanılabilmesi sebebiyle oldukça esnek ve kaymaz yapıda olmasına dikkat edilmiştir. PVC spor zemin kaplamaları diğer zeminlerin aksine yapıştırma yerine montajlanmaktadır. Bileşenleri içinde polivinil, renklendirici, mineral, pigment ve plastikleştiriciler ile çeşitli katkı maddeleri bulunan PVC zemin kaplama bu bileşenlerinden ötürü ısıya dayanıklıdır.

Voleybol Sahası PVC Zemin Kaplama Özellikleri

Voleybol sahası PVC spor zemin kaplama genel özellikleri; esnek ve kaymaz yapı, bir sahada birden fazla renk kullanılma seçeneği, kolay ve hızlı temizlenebilir olması, elektriği iletmemesi, uzun ömürlü olması, estetik durması, içinde bulunan bileşenler nedeniyle yanmaya dayanıklı yapısı ve aşınma dayanımının yüksek olması nedeniyle günümüzde oldukça tercih edilir. Voleybol sahalarında kullanılan PVC spor zemini, yağ tutmaz, basınca dayanıklıdır. Kolay temizlenebilir, kuru veya ıslak şekilde paspas yapılabilir veya yıkanabilir. Voleybol Spor sahalarını PVC ile kapladıktan sonra bakım için cilaya ve hiçbir kimyasala ihtiyaç duyulmaz.

Suya dayanıklı olan PVC zemin kaplamaları saha içerisinde sporculara rahat bir müsabaka yaşatır. Mat ve parlak yüzey seçeneklerine sahip voleybol sahası PVC zemin kaplamaları UV ışınlarına karşı dayanıklıdır

Size Nasıl Ulaşırım?

Voleybol sahası PVC spor zemin kaplama ve diğer hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi almak istiyor iseniz +90 216 650 83 34’i çevirerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Uygulama Resimleri

Son Projelerimiz

Acıbadem Mahallesi Gayretli Sokak No:14 D:7 Üsküdar/İstanbul
Pzt - Cmt: 8:30-18:30
Tüm Hakları Bilgili İnşaat'a Saklıdır. Copyright © 2020 | Bu site Mira Net tarafından yapılmıştır.